Турниры
Eight Final 1 | 01.05 | 03.05 | 04.05 |
---|---|---|---|
Triumph
|
69
|
67
|
×
|
Krasnye Krylia
|
76
|
77
|
×
|
Eight Final 2 | 02.05 | 04.05 | 05.05 |
---|---|---|---|
BC Donetsk
|
80
|
77
|
×
|
Lokomotiv Kuban
|
86
|
88
|
×
|
Semi Final 2 | 24.05 | 25.05 | 27.05 | 28.05 | 30.05 |
---|---|---|---|---|---|
Zalgiris
|
80
|
63
|
72
|
62
|
×
|
Lokomotiv Kuban
|
53
|
85
|
82
|
84
|
×
|
Eight Final 3 | 02.05 | 04.05 | 05.05 |
---|---|---|---|
Pari NN
|
69
|
62
|
88
|
Spartak SPB
|
83
|
57
|
85
|
Quarter Final 3 | 15.05 | 16.05 | 18.05 | 19.05 | 21.05 |
---|---|---|---|---|---|
UNICS
|
72
|
65
|
68
|
64
|
×
|
Lokomotiv Kuban
|
80
|
77
|
65
|
68
|
×
|
Eight Final 1 | 01.05 | 03.05 | 04.05 |
---|---|---|---|
Triumph
|
69
|
67
|
×
|
Krasnye Krylia
|
76
|
77
|
×
|
Eight Final 2 | 02.05 | 04.05 | 05.05 |
---|---|---|---|
BC Donetsk
|
80
|
77
|
×
|
Lokomotiv Kuban
|
86
|
88
|
×
|
Eight Final 3 | 02.05 | 04.05 | 05.05 |
---|---|---|---|
Pari NN
|
69
|
62
|
88
|
Spartak SPB
|
83
|
57
|
85
|
Quarter Final 4 | 16.05 | 17.05 | 19.05 | 20.05 | 22.05 |
---|---|---|---|---|---|
CSKA
|
77
|
87
|
49
|
69
|
×
|
Krasnye Krylia
|
46
|
78
|
50
|
56
|
×
|
Quarter Final 3 | 15.05 | 16.05 | 18.05 | 19.05 | 21.05 |
---|---|---|---|---|---|
UNICS
|
72
|
65
|
68
|
64
|
×
|
Lokomotiv Kuban
|
80
|
77
|
65
|
68
|
×
|
Semi Final 1 | 25.05 | 26.05 | 28.05 | 29.05 | 31.05 |
---|---|---|---|---|---|
Khimki
|
83
|
72
|
47
|
77
|
64
|
CSKA
|
80
|
74
|
61
|
75
|
87
|
Semi Final 2 | 24.05 | 25.05 | 27.05 | 28.05 | 30.05 |
---|---|---|---|---|---|
Zalgiris
|
80
|
63
|
72
|
62
|
×
|
Lokomotiv Kuban
|
53
|
85
|
82
|
84
|
×
|
Final Series | 03.06 | 04.06 | 06.06 | 07.06 | 09.06 |
---|---|---|---|---|---|
CSKA
|
72
|
64
|
58
|
59
|
×
|
Lokomotiv Kuban
|
65
|
54
|
69
|
54
|
×
|
Upcoming tournament games
25 April 2024, Thursday
25 / Thu / 20:00 MSK
27 April 2024, Saturday
27 / Sat / 15:00 MSK
28 April 2024, Sunday
28 / Sun / 14:00 MSK
29 April 2024, Monday
29 / Mon / 13:00 MSK
30 April 2024, Tuesday
30 / Tue / 15:00 MSK